Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi dzieci przygotowują koszyczki dla Zajączka, który zapełnia je słodyczami. W tym roku wszyscy martwili się czy zajączek dotrze do przedszkola, bo na dworze jeszcze zimno.. Zajączek jednak nie przeraził się zimna i bez problemu odnalazł drogę do przedszkola! Dzieci szukały ukrytych koszyczków z pysznościami w salach, w szatni i w różnych zakamarkach przedszkola. Oj, zajączek w tym roku miał dużo pracy, jednak uśmiechy na buziach przedszkolaków pewnie mu wynagrodziły ten trud!!! Ale było radości i uciechy!!!