Dziecko,


sto masek, sto ról zdolnego aktora. Inne wobec matki, inne wobec ojca, babki, dziadka, inne wobec surowego i łagodnego nauczyciela, inne w kuchni, wśród rówieśników, inne wobec bogatych i biednych, inne w codziennej i świątecznej odzieży.

Get Adobe Flash player

Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi dzieci przygotowują koszyczki dla Zajączka, który zapełnia je słodyczami. W tym roku wszyscy martwili się czy zajączek dotrze do przedszkola, bo na dworze jeszcze zimno.. Zajączek jednak nie przeraził się zimna i bez problemu odnalazł drogę do przedszkola! Dzieci szukały ukrytych koszyczków z pysznościami w salach, w szatni i w różnych zakamarkach przedszkola. Oj, zajączek w tym roku miał dużo pracy, jednak uśmiechy na buziach przedszkolaków pewnie mu wynagrodziły ten trud!!! Ale było radości i uciechy!!!