W tym dniu przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci poznawały swoja przyszłość tą bliską – ile prezentów dostaną od Mikołaja, a także tą daleką - kim będą gdy dorosną. Wrzucały monetę do studni, aby sprawdzić czy spełnią się im marzenia. Popularna wróżba „Wychodzenie pantofelka”, „Zegar przyszłości”, „Serca” to zabawy ,w których uczestniczyły dzieci. Czy wróżby się spełnią przyszłość pokaże. Pewne jest to ze przyniosły nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy. Ten magiczny dzień wróżb i czarów bardzo podobał się dzieciom szczególnie, że tradycyjnie miały również krótką zabawę przy dźwiękach wesołej muzyki i słodki poczęstunek.