Dziecko,


sto masek, sto ról zdolnego aktora. Inne wobec matki, inne wobec ojca, babki, dziadka, inne wobec surowego i łagodnego nauczyciela, inne w kuchni, wśród rówieśników, inne wobec bogatych i biednych, inne w codziennej i świątecznej odzieży.

Get Adobe Flash player

7 grudnia dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Dwór św. Mikołaja. Już na parkingu przywitał nas elf, który opowiedział o wszystkim co nas dziś czeka. Atrakcji było mnóstwo. Zwiedzanie Dworu zaczęliśmy od obejrzenia dużej choinki oraz zabawy z elfem. Następnie odwiedził nas Mikołaj, wręczył prezenty na które oczywiście zasłużyliśmy ponieważ byliśmy grzeczni cały rok;) To jednak nie był koniec atrakcji na dziś. Udaliśmy się do sali z elfami gdzie mogliśmy napisać list do Mikołaja oraz go wysłać magiczną pocztą! Ozdabialiśmy również własnoręcznie pierniczki i ciasteczka. Na sam koniec poszliśmy do dekoratorni zrobić bombki i ozdoby choinkowe. Zmęczeni, ale z uśmiechnięci z prezentami w rękach wróciliśmy autobusem do naszego przedszkola. Było bardzo miło i świątecznie. Ten dzień długo pozostanie w naszej pamięci.