Galeria 2-3-4-latków

Galeria 5-latków

prace przedszkolakow2

OGŁOSZENIE

WÓJT GMINY ŁĘKA OPATOWSKA INFORMUJE ,ŻE ZAPISY DZIECI DO SAMORZĄDOWYCHY PRZEDSZKOLI, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH, NA TERENIE GMINY ŁĘKA OPATOWSKA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 ROZPOCZNĄ SIĘ OD DNIA:

- 1 lutego2018r. do dnia 12 lutego 2018r. - rodzice składają  deklarację na kolejny rok szkolny o kontynuowaniu wychowania  przedszkolnego. Niezłożenie w terminie deklaracji jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w dotychczasowym przedszkolu od dnia 1 września nowego roku szkolnego,

- 13 lutego 2018r. do dnia 28 lutego 2018r.  - złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego.

Wniosek o zgłoszenie dziecka do przedszkola/ oddziału przedszkolnego lub deklaracja dalszej kontynuacji dziecka wraz z załącznikami można pobrać w przedszkolu do którego dziecko uczęszcza lub będzie uczęszczać.

Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek.                                                                                                                                                                  WÓJT GMINY

/-/ Adam Kopis

Łęka Opatowska , dnia   22 stycznia 2018r.

Attachments:
Download this file (rekrutacja 2018-19.doc)rekrutacja 2018-19.doc[ ]132 kB