Czytaj więcej: Pieczenie pierników – 1 grudzień 2016r.

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci maja energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Dlatego powstał program edukacyjny: „Śniadanie daje moc.”My również do programu dołączyliśmy i 8 XI 2016r. przygotowaliśmy sami bogate w wartości odżywcze śniadanie. Miło było popatrzeć, gdy podczas spożywania smacznego posiłku nawet „niejadki” nabrały apetytu.

Czytaj więcej: Śniadanie daje moc - 08.11.2016r.

Dnia 7.10.2016 r. odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej w Kępnie pod hasłem „ Z Pyrkiem bezpieczniej”. Policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa na drodze, sygnalizacji świetlnej, odblasków, spotkania nieznajomym, numerów alarmowych, spotkania z nieznajomym, napotkania psa. Pokazali również przedmioty, które nosi przy sobie policjant . Najbardziej podobał się dzieciom sierżant Pyrek, który chętnie pozował do zdjęć.

Czytaj więcej: Spotkanie z policją - 7.10.2016r.